et

TEELE VIIRA & RAUL UKAREDA BAND

 

 

 

 

 

 

 

 

Teele Viira on üliandekas ja mitmekülgne laulja, kes pälvis üleriigilise tuntuse lauluvõistluse ,,Eesti otsib superstaari” finalistina. Teele laulu on sageli võrreldud Amy Winehouse’ga ja Teele ei varjagi, et Amy tema suur lemmik ja eeskuju on.
Raul Ukareda Band on all-star koosseis tuntud Eesti bluesi ja jazzi taustaga muusikutest.
Teele Viira & Raul Ukareda Bandi muusika on elurõõmus R’n’B ja soul, mis hoogse ja virtuoossena sobib mistahes peole kui ka kontsertsaali.

Koosseis:

Teele Viira – laul
Raul Ukareda – kitarr
Raul Vaigla – bass
Taavi Kerikmäe – klahvpillid
Petteri Hasa – trummid

 

Teele ütleb: ,,Olen kogu aeg bluusi armastanud ja seda siin-seal ka laulnud, aga näib, et nüüd on kätte jõudnud õige aeg sellele asjale palju tõsisemalt silma vaadata. Pidin päris kaua ootama, et elutee mind Raul Ukaredaga kokku viiks. Raul on minu meelest Eesti parim bluuskitarrist. Esimest korda kohtusime temaga 2017 suvel Philly Joe’s bluusijämmil. Tundus, et koos laval olemine ja muusika tunnetamine klappis meil väga hästi, tundsin ennast nagu kodus. Paistis, et Raulile meeldis ka. Igatahes kiitis, et laulan väga hästi ja et oleks tore koos veel kunagi lavale sattuda. Kusagile universumisse see soov lendas… Aega läks ja läks, aga järgmisest korrast ei kippu ega köppu. Jõudsin selle kõik juba unustada.

Millalgi 2018. a. alguses sattus mulle juhuslikult ette üks väike videojupp tollest meie Philly jämmist ja siis tuli kõik jälle meelde. Mötlesin omaette, et oleks tõesti tore midagi koos teha, aga ei tea, kas või kas üldse selline võimalus tuleb. Ja siis, ainult paar päeva hiljem potsatabki mo postkast kiri Raulilt, ettepanekuga proovida koos pikem kava kokku panna! No mönus!, mõtlesin. Elu ,,kokkusattumused” ikka toimivad täiega. Mötle ainult ja soovitu saabubki!

Ja millised muusikud!: üks mu lemmikbassimehi hr. Vaigla, trummidel Kallas, klahvidel Kerikmäe – minu jaoks superpunt ongi koos. Sellise tagalaga tunnen, et saan iga sinise noodi laulda nii tumedaks kui just soovin.”

 

Video Video Video