et

CARLOS & RAUL UKAREDA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carlos Ukareda on noor laulja, kitarrist ja laulukirjutaja. YouTubes coveritega alustanud Carlos sai laialdasemalt tuntuks kui üks tänavuse ,,Eesti otsib superstaari” finalistidest. Carlos on muusikaga tegelenud kogu oma elu ja kavatseb sellega jätkata kuni päevi antakse. Laulnud on ta tõsisemalt umbes 6 aastat, kitarri mänginud 11 aastat.
Vaatamata üürikesele karjäärile on Carlos juba jõudnud esineda väga paljude Eesti raskekaallastega Hardi Volmerist kuni Koit Toomeni.
Paljud usuvad, et Carlos on Eesti muusika tulevikulootus ja tema läbimurre maailma lavadele ainult aja küsimus.

Carlose isa Raul on tuntud bluusikitarrist. Põhikohaga mängib ta Tanel Padar Blues Bandis, kuid on ka ansambel Compromise Blue asutajaliige ning on oma 30-aastase karjääri jooksul osalenud paljudes ansamblites ja projektides koos Eesti muusikute koorekihiga Urmas Alendrist ja Tõnis Mäest kuni Liis Lemsalu ja paljude teiste noorte talentideni.
Raul on viimased 11 aastat korraldanud ka festivali Augustibluus, mis on Baltimaade suurim bluusifestival ja üks populaarsemaid muusikasündmusi Eestis.

Duo mängib nii Carlose kui Rauli lugusid, sekka ka laenatud lemmikuid. Kindlasti puhutakse ka juttu maast ja ilmast ja kuidas Ukaredad üldse muusikat ja elu mõistavad.

Koosseis:
Carlos Ukareda – kitarr, laul
Raul Ukareda – kitarr

 

Video | Video